[socials]
Zľavy a akcie každý deň
Doprava zdarma nad 49€
[socials]
Zľavy a akcie každý deň
Doprava zdarma nad 49€

Poštovné

Poštovné 

Pre urýchlenie dodania využívame kuriérske služby DHL PARCEL a tak dokážeme dodaciu dobu skrátiť na 5-6 pracovných dní.

Pri nákupe nad 49 € je suma poštovného iba 1 €, dobierka má samostatnú sadzbu 0,90 €.

Pri všetkých ostatných nákupoch je poštovné spoplatňované vo výške 2,90 € a dobierka má samostatnú sadzbu 0,90 € plus k poštovnému.

Nezabudnite, že preberanie zásielok má tiež svoje opodstatnenie. Pred prebraním zásielky si prosím preštudujte sekciu Reklamácia na našej stránke a riaďte sa postupmi uvedenými v nej.

Spôsob dopravy:
Kuriérom DHL PARCEL

Všetky zásielky posielame prostredníctvom súkromnej dopravnej spoločnosti DHL PARCEL: zásielka bude doručená najneskôr do 48 hodín od podania. O odoslaní tovaru budete informovaný e-mailom. Je však nutné vyplniť ako doručovaciu adresu tú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8.00-18.00. V prípade, že týmto miestom je Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena i názov firmy. Táto prepravná spoločnosť doručuje naše zásielky aj v sobotu.

Poznámka:
Odporúčame otvoriť zásielku bezprostredne po prevzatí a prekontrolovať, či nie je tovar poškodený aj keď obal poškodený nie je. Ak zásielka pri dodaní javí známky poškodenia, odmietnite ju prevziať! Ak k tejto nepríjemnej situácii dôjde, informujte nás bezodkladne (najneskôr však nasledujúci pracovný deň) o vzniknutom stave prostredníctvom emailu na [email protected] Situácia bude vyriešená v najkratšom možnom čase.